MASAŻ LECZNICZY

Masaż leczniczy polecany jest wszystkim tym, którzy:

  • Zakończyli fizjoterapię i chcą utrzymać osiągnięty efekt.
  • Nie odczuwają żadnych konkretnych dolegliwości, a czują zesztywnienie, dyskomfort w ciele.
  • Są zmęczeni i potrzebują relaksu, chwili dla siebie.
  • Ciężko trenują lub są po wymagających zawodach i potrzebują odnowy biologicznej.
Masaż leczniczy fizjoportal

Masaż kręgosłupa: Warszawa

Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, stres — te, a także wiele innych czynników może przyczyniać się do powstawania bólu w okolicach kręgosłupa. Masaż to zabieg mający za zadanie rozluźnienie sztywności mięśni i odczuwanego napięcia. Poprawia krążenie krwi oraz limfy, których swobodny przepływ jest zaburzany m.in. przez długotrwałe przebywanie w jednej pozycji. Ma on również działanie relaksujące, dzięki czemu pomaga w łagodzeniu nie tylko fizycznych, ale też psychicznych dolegliwości, takich jak nadmierne zmęczenie czy zdenerwowanie. Jeżeli odczuwasz takie problemy, sprawdź masaż leczniczy, który wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie.

Masaż leczniczy dla Pacjentów z Warszawy i okolic

Masaż leczniczy najczęściej opiera się o techniki klasycznego masażu, jednak kładzie większy nacisk na zniwelowanie dolegliwości bólowych. Najczęściej dotyczy kręgosłupa i pleców, chociaż bywa stosowany także w przypadku rehabilitacji po urazach kończyn dolnych. Prawidłowo wykonywany masaż leczniczy powinien obejmować nie tylko sprawiający problemy obszar, ale też jego okolicę — przykładowo rozmasowanie karku może nie być wystarczające do zniwelowania jego sztywności, jeśli pominie się przy tym całą resztę kręgosłupa (szczególnie obręcz barkową, w której wiele mięśni odcinka szyjnego ma swój początek).

Komfortowy masaż leczniczy w naszym gabinecie w Warszawie

Wiele osób obawia się, że masaż leczniczy może być bolesny. W naszym gabinecie w Warszawie dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zabiegi (w tym masaż kręgosłupa) przebiegały w komfortowych dla Pacjentów warunkach. Realizują je empatyczni i doświadczeni specjaliści, posiadający odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania czynności fizjoterapeutycznych. Wykonywany u nas masaż leczniczy nie trwa długo — maksymalnie godzinę w przypadku masażu całościowego lub pół godziny, gdy ma on być częściowy — dlatego też nie musisz zmieniać swoich planów, by znaleźć na niego czas. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu oraz wygodnej rezerwacji terminu online!

Masaże wykonywane są przez fizjoterapeutów w przyjaznej atmosferze, w gabinetach wypełnionych subtelnym dźwiękiem i kojącym zapachem.

Każde spotkanie poprzedzamy wywiadem medycznym. Zabieg trwa w zależności od zapotrzebowania 30 lub 60 min. 

Fizjoportal masaż leczniczy
Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×