MASAŻ – KOBIDO-UP

Kobido-UP to niechirurgiczny, japoński lifting twarzy, który w naturalny sposób spowalnia i odwraca oznaki procesu starzenia.

KO-BI-DO oznacza „drogę do naturalnego piękna”. Rytuał ten sięga korzeniami do XV wieku i uznawany jest za jedną z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych technik masażu twarzy na świecie.

Masaż kobido UP fizjoportal

Zapraszamy na zabieg Kobido-UP, będący jeszcze głębszym i rozbudowanym podejściem, dzięki czemu efekty potrafią być naprawdę spektakularne.

 Kobido-UP to kombinacja wielu tradycyjnych metod i technik, wywodząca się ze znanego masażu Kobido, wzbogacona o techniki terapii manualnej, powięziowej, tkanek miękkich i elementy akupresury twarzy. Dodatkowo wykorzystuje się techniki masażu transbukkalnego (masaż tkanek wewnątrz jamy ustnej), a zwieńczeniem zabiegu jest oklejenie twarzy taśmami kinezjologicznymi, które utrzymują i wspierają efekty rytuału.

Za najlepszą porę do wykonania zabiegu uznaje się popołudnie lub wieczór, chociaż nie jest to wymóg. Warto, by masaż stał się stałym elementem dbania o wygląd i zdrowie. Efekt estetyczny widoczny jest już po jednym spotkaniu, jednak w celu profilaktyki starzenia się skóry zaleca się systematyczne korzystanie z masażu. Częstotliwość spotkań ustala się na pierwszym spotkaniu z fizjoterapeutą. 

Masaż twarzy Kobido — Warszawa

Pielęgnacja twarzy to nie tylko codzienne oczyszczanie, tonizowanie czy nawilżanie skóry, ale również zabiegi, które ją ujędrniają, a przy tym poprawiają jej elastyczność. Każda kobieta chciałaby cieszyć się piękną, zadbaną, a przede wszystkim zdrową cerą, dlatego coraz częściej korzystają z zabiegów, takich jak masaż Kobido. Ten rodzaj masażu przywędrował do nas aż z Japonii i jest na co dzień wykonywany w profesjonalnych salonach. Jego fenomen polega na tym, że jest niezwykle skuteczny w walce z mało odżywioną skórą, której brakuje elastyczności, zbyt spiętymi mięśniami twarzy wywołanymi ogromną dawką stresu bądź problemami takimi, jak bruksizm albo szczękościsk. W Fizjoportalu w Warszawie fizjoterapeutki posiadające specjalny certyfikat i uprawnienia wykonują masaż Kobido, dlatego, jeśli chcesz sprawdzić, jak on działa na twarz — zapisz się na wizytę.

Pozbądź się napięcia mięśniowego podczas terapii Kobido

Twarz jest częścią ciała, na której szczególnie odznacza się stresujący tryb życia. W wyniku nadmiaru kortyzolu w organizmie tworzą się zmarszczki, a skóra traci swój naturalny blask. Jeśli zależy Ci na tym, aby przywrócić jej dawny wygląd, spłycić zmarszczki, poprawić ukrwienie skóry oraz oczyścić ją z toksyn, terapia Kobido będzie dla Ciebie idealna! Fizjoterapeutki z Fizjoportalu wykorzystując odpowiednie techniki drenażu, liftingu, modelowania, akupresury, a także tapingu, polepszą stan swojej cery, dzięki czemu — Twoja samoocena wzrośnie, a dodatkowo poprawi się Twoje samopoczucie.

Terapia Kobido, czyli masaż twarzy: Warszawa i okolice

Terapia Kobido składa się z kilku etapów wykonywanych jeden za drugim w narzuconej z góry kolejności. Taki masaż sprawia, że efekty są bardziej widoczne, co przekłada się na zadowolenie Klientek. Aby terapia była skuteczna, warto regularnie w niej uczestniczyć — przynajmniej co 2-3 tygodnie. Oczywiście, już po pierwszym spotkaniu zobaczysz, jak zmieni się Twoja skóra, a bruzdy mimiczne będą mniej widoczne. Poczuj się wypoczęta i zaopiekowana — zdecyduj się na masaż twarzy Kobido podczas terapii prowadzonej przez terapeutki z odpowiednimi kwalifikacjami w naszym salonie w Warszawie. Zapraszamy!

Korzyści płynące z masażu Kobido-UP:

 • Zniwelowanie napięcia mięśniowego, które w znacznym stopniu odpowiada za tworzenie się dużej części zmarszczek twarzy.
 • Spłycenie bruzd mimicznych.
 • Odzyskanie spokojnego i zrelaksowanego wyglądu.
 • Pobudzenie metabolizmu komórkowego do produkcji kolagenu i elastyny.
 • Wspomożenie naturalnych procesów oczyszczania skóry z toksyn i złogów.
Masaż kobido UP fizjoportal
Etapy rytuału Kobido-UP:
 • Głębokie uelastycznianie z elementami akupresury głowy.
 • Relaksacja z masażem karku, barków i mięśni podpotylicznych.
 • Drenaż.
 • Masaż transbukkalny (opcjonalnie np. przy silnym szczękościsku).
 • Lifting.
 • Modelowanie.
 • Akupresura twarzy.
 • Masaż kulami solnymi.
 • Taping.

Wskazania:
 • Wiotka skóra, której potrzebne jest ujędrnienie, odżywienie i efekt liftingu.
 • Wzmożone napięcie mięśniowe w obrębie twarzy, głowy, karku, stawów skroniowo- żuchwowych, wywołanych długo utrzymującym się stresem.
 • Szczękościsk i bruksizm (nocne zgrzytanie zębami).
 • Inwestycja w przyszłość – spowolnienie procesów starzenia.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×