Zajęcia CUD – JOGA INDYWIDUALNA

JOGA INDYWIDUALNA To godzinne zajęcia jogi prowadzone w gabinecie lub na sali w formie 1 na 1, dostosowane programem do indywidualnych potrzeb.

Są idealne dla osób powracających do aktywności po przerwie, ciąży, kontuzji (wyrehabilitowanej), ale też dla tych, którzy chcą poznać jogę przed dołączeniem do grupy, czy po prostu cenią sobie kameralność.

Zajęcia cud joga indywidualna

Zajęcia mogą też być dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy zająć się konkretnym obszarem ciała w danym momencie, albo też potrzebujemy nauczyć się trudniejszych grup asan, jak np. stanie na głowie czy wygięcie do tyłu.

Sesję zaczynamy wywiadem, aby poznać potrzeby i dostosować praktykę zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. Kończymy zawsze relaksem, który także jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Co otrzymuje uczestnik?
  • Rozpoznanie potrzeb.
  • Skupienie się na celach.
  • Aktywne reagowanie na przejawy samopoczucia, pojawiające się emocje, a nawet na zmianę celów.
  • 100% uwagi prowadzącego.
  • Bezpieczną przestrzeń, w której nie ma współuczestników.
Zajęcia cud joga indywidualna ćwiczenia

Joga dla początkujących — Warszawa

Joga to rodzaj aktywności polegający na wykonywaniu ćwiczeń fizycznych i oddechowych. Ta pochodząca z Indii praktyka oddziałuje na wszystkie układy oraz narządy w ciele, a jej tradycja sięga setek lat. Najbardziej popularna jest joga skupiająca się na połączeniu ćwiczeń fizycznych z oddechowymi. W Polsce joga dla początkujących jest coraz powszechniejsza. Nauka odpowiednich technik wykonywania asan, czyli poszczególnych pozycji jest bardzo ważna, podobnie jak pranajama. Trening oddechowy jest ściśle powiązany z ćwiczeniami ruchowymi, a cała filozofia jogi polega na uzyskaniu harmonii pomiędzy obiema sferami. Nasi instruktorzy umożliwiają naukę indywidualną, gdzie uczeń jest sam z joginem, który uczy go prawidłowej techniki, pomaga zwiększyć mobilność ciała, a także zwraca szczególną uwagę na oddychanie.

Chcesz wrócić do aktywności po długiej przerwie? Zapisz się na jogę dla początkujących!

Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasze studio, gdzie prowadzimy zajęcia z jogi dla początkujących, jogi dla kręgosłupa, a także jogi relaksacyjnej. Szczególną uwagę przykładamy do nauki utrzymywania prawidłowej postawy, wzmocnienia kręgosłupa, mięśni pleców przy jednoczesnym uzyskaniu spokoju ducha. W zależności od Twoich planów czy założeń dostosujemy zajęcia tak, abyś mógł skupić się na swoich celach. Jeśli miałeś przerwę w praktyce albo dopiero chcesz zacząć swoją podróż z jogą, ale obawiasz się lekcji grupowych, zapisz się do nas na zajęcia indywidualne. Pomożemy Ci stopniowo wrócić do aktywności, jak również wprowadzimy Cię w podstawowe zasady praktyki.

Na czym polega joga kręgosłupa?

Joga dla początkujących obejmuje zajęcia indywidualne, gdzie podczas praktyki skupiamy się na tym, aby odciążyć kręgosłup bądź wzmocnić mięśnie całego ciała, ale nie tylko. Siedzący tryb życia może dawać się we znaki każdemu, dlatego, jeśli zaczynają Ci doskwierać bóle w okolicy kręgosłupa, zapisz się na lekcje jogi. Podczas zajęć uczymy najróżniejszych asan, wykonujemy ćwiczenia oddechowe, ale też dążymy do tego, by ciało stało się jak najbardziej mobilne. Wzmacnianie mięśni pleców oraz ich rozluźnianie znacznie odciążają kręgosłup, dzięki czemu stopniowo przestaniesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości bólowe. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, po czym zapisz się na indywidualną jogę dla początkujących. Zapraszamy!

Wskazania:
  • Chęć poznania tajników jogi przed dołączeniem do zajęć grupowych.
  • Zamiar uczestniczenia w zajęciach grupowych.
  • Powrót do aktywności po kontuzjach, ciąży, przerwie.
  • Potrzeba zajęcia się konkretnym obszarem ciała.
  • Chęć popracowania nad konkretnymi asanami lub grupami asan.
Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×