Zajęcia CUD – Dialogi z ciałem i duchem

Zabieg autorskiej metody pracy z ciałem, oparty jest na najnowszych metodach fizjoterapii, masażu powięziowego, elementach ma-uri, lomi-lomi, masażu tajskiego, terapii czaszkowo-krzyżowej, elementach masażu peloha, i bardzo mocno łączy się z intuicją.

Praca odbywa się na wielu poziomach: ze strukturą ciała, z bólami niewyjaśnionego pochodzenia, z emocjami w ciele, z umysłem i myślami, a także z Duchem, bo wszystko, co Justyna robi, robi z Miłością, Uważnością i Radością, bo tylko taka obecność może zmieniać i prowadzić często do ponownego odkrycia, że Wielki Duch, cokolwiek dla kogo to oznacza, naprawdę mieszka w każdym z nas.

Zajecia cud dialogi z cialem i duchem

Wspólnie z Pacjentem terapeutka stara się dotrzeć do przyczyny obecnego stanu – czasem w ciszy, czasami przy dźwiękach muzyki, zawsze z oddechem. Niekiedy dotyk jest mocny i bardzo konkretny, uwalniający, a czasem lekki i łagodzący.

Każdy zabieg jest inny, ponieważ mocno zależy od obecnego stanu osoby, która przychodzi. Sesja, trwająca 2 godziny, kierowana jest zarówno do dzieci, osób dorosłych i starszych, a Pacjent jest po niej zrelaksowany, widzi więcej, jaśniej i głębiej.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×