Zajęcia CUD – DEEPWORK

DEEPWORK to funkcjonalny trening całego ciała oparty na dwóch przeciwstawnych i jednocześnie nierozłącznych elementach – Yin i Yang, które razem tworzą harmonię.

Każdy ruch ma fazę napięcia i rozluźnienia, przyspieszenia i zwolnienia. Podczas całego treningu wykonywane są naprzemiennie dynamiczne i statyczne ćwiczenia, które z jednej strony pobudzają układ sercowo-naczyniowy,
a z drugiej strony uspakajają rytm serca i oddechu.

DEEPWORK to również trening siłowy, wydolnościowy, zwinnościowy i koordynacyjny. Pozwala na świadomą pracę z ciałem. Jednocześnie daje wyzwanie, czas na zatrzymanie, buduje siłę i wzmacnia ciało, rozgrzewając je od środka, a także pozwala skupić się na tu i teraz.

 Na zajęciach można spodziewać się takich ćwiczeń, jak: squat (przysiad), hover (deska), running (bieg w desce), scissors (bieg), push up (pompka), które przynależą do schematu wyznaczonego przez cykl Pięciu Przemian (żywiołów). Po to, by odpowiednio aktywować stopy, ćwiczymy boso.

Wskazania:

DEEPWORK to trening dla każdego! Bez względu na wiek czy możliwości, każdy pracuje w swoim tempie, na swoim poziomie. Jeśli masz w sobie moc – przyspieszasz, jeśli potrzebujesz – zwalniasz.

DEEPWORK to ogień, to medytacja przez ruch, która uwalnia twoją wewnętrzną siłę.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×