MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to jeden z elementów odnowy biologicznej, skierowany do osób uprawiających sport zawodowo i amatorsko.

Jako wspomaganie w/w procesów warto wzbogacić masaż sportowy o unikalną, polecaną sportowcom technologię marki INDIBA S.A.

Masaż sportowy fizjoportal

Zapraszamy na masaż sportowy w Warszawie

Biegasz, pływasz, trenujesz sporty walki, a może fitness? Z pewnością nieraz doświadczyłeś bolesnego przeciążenia mięśni objawiającego się ich bólem. Tymczasem ich regeneracja ma ogromne znaczenie dla efektywnego wykonywania ćwiczeń, a także — całego planu treningowego. Jeżeli nie chcesz, aby taka sytuacja się powtórzyła, a do tego pragniesz zadbać o doskonałe samopoczucie — skorzystaj z oferowanego przez nas masażu sportowego, jaki proponujemy w gabinecie Fizjoportal na terenie Warszawy.

Masaż powięziowy — Warszawa

Do skorzystania z masażu powięziowego rozluźniającego mięśnie zapraszamy szczególnie osoby po ciężkich startach, przetrenowane czy przygotowujące się do udziału w zawodach. Warto pamiętać także o tym, iż tego typu regeneracja to świetne uzupełnienie cyklu treningowego. Polecamy ją zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom, którzy na własną rękę dbają o swoją kondycję. Specjalna technologia marki INDIBA S.A. to w pełni bezpieczna, opatentowana i klinicznie sprawdzona metoda regeneracji tkanek. Stosuje ją ponad 200 największych klubów sportowych oraz federacji na świecie.

Dlaczego warto sięgnąć po masaż sportowy?

Wiele osób uważa, że im większy ból mięśni po ćwiczeniach i im mocniejsze zakwasy, tym lepiej. Tymczasem poziom dyskomfortu po treningu wcale nie świadczy o jego wartości dodanej. Wręcz przeciwnie — jest to sygnał, że mięśnie są przeciążone, a nawet uszkodzone. Aby powrócić do pełnej sprawności, warto wybrać się do sprawdzonego gabinetu na masaż powięziowy. Już po jednym zabiegu odczujesz przyjemną ulgę, a także odzyskasz komfort ruchów.

Fizjoportal — Twój gabinet fizjoterapeutyczny z masażem sportowym

Mieszkasz lub trenujesz w Warszawie? Zajrzyj na ulicę Stefana Okrzei 6, gdzie prowadzimy Fizjoportal — gabinet oferujący m.in. masaż sportowy. Pod okiem doświadczonych specjalistów odzyskasz siły, zrelaksujesz ciało i duszę. Zapraszamy do umawiania wizyt telefonicznie bądź przez formularz na stronie.

Wskazania:
  • Regeneracja po starcie lub ciężkim treningu.
  • Zniwelowanie efektów zmęczenia – przyspieszenie procesów detoksykacji.
  • Profilaktyka przetrenowania i przemęczenia.
  • Zapobieganie kontuzjom.
  • Przygotowanie do startu.
  • Uzupełnienie cyklu treningowego.
Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×