MASAŻ MA-URI

Za pomocą dynamicznych sekwencji ruchowych i kroków tanecznych oraz korzystając ze świadomego oddechu i skupionej uwagi, stymuluje się przepływ energii witalnej w ciele.

Sztuka ta pozwala odczytać fizyczne, emocjonalne i duchowe potrzeby osoby na stole masażowym. Praktyk MA-URI odpowiednim naciskiem, rytmem, dźwiękiem i słowem prowadzi osobę przez naturalny proces samouzdrawiania.
Ciało jest uważane za naczynie dla osobistej jaźni, zasobnik informacji o naszych mocnych stronach i słabościach, o przekonaniach i zakodowanych w procesie edukacji wzorcach emocjonalnych. Ciało jest także bramą do wspomnień transpokoleniowych (traum rodowych), które mogą wpływać na nasze aktualne wybory, aspiracje, relacje i poczucie spełnienia. 

Masaż ma uri fizjoportal

Sesja MA-URI Bodywork dzięki temu, że dociera do bardzo głębokiego poziomu podświadomości – do którego nie mamy często dostępu podczas tradycyjnej psychoterapii – pozwala na trwałe uzdrowienie wzorców lęku i połączenie z pierwotnym stanem akceptacji i bezwarunkowej miłości. Sesja jest przeprowadzana indywidualnie i odbywa się na ciele rozebranym, w warunkach pełnego poszanowania intymności (części intymne są zakryte), przy użyciu ciepłej oliwki.

MA-URI postrzega trzy ciała w każdym człowieku:

  • ciało fizyczne
  • ciało emocjonalne
  • ciało duchowe

Dlatego sesja jest skierowana do osób, które odczuwają dysharmonię w którymś z tych ciał. Zadaniem praktyka jest odkrycie indywidualnej potrzeby pacjenta w chwili sesji.

Co otrzymuje uczestnik?

Sesja przynosi wzmocnienie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Masaż przeprowadzany jest zgodnie z kierunkiem przepływu limfy, dlatego podczas każdej sesji wzmacnia się układ odpornościowy. Uczestnicy łączą się ze źródłem tego, co ogranicza i hamuje, otrzymują przestrzeń i czas, aby rozwinąć swoją świadomość oraz uwalniają tłumione emocje, schowane głęboko w ciele.

Przeprowadzona sesja MA-URI przynosi ogromną ulgę fizyczną i emocjonalną.

Sesja poprzez odpowiednią atmosferę w postaci muzyki i ciepłego olejku pozwala metaforycznie rozpuścić się na stole masażowym. Dlatego jednym z darów, które się otrzymuje po sesji, jest bardzo głęboki relaks i rozluźnienie.

Wskazania:

  • Potrzeba zharmonizowania ciała i duszy.
  • Problemy natury emocjonalnej.
  • Chęć mentalnego zatrzymania i wyciszenia.
  • Potrzeba rozluźnienia.
  • Chęć uzdrowienia traum rodowych.
  • Bycie sportowcem lub osobą zajmującą się ciałem.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×