Fizjoterapia – Trening medyczny

Trening medyczny łączy wiedzę dwóch światów: treningu sportowego i rehabilitacji.

Podstawowym celem zajęć jest budowanie świadomości ciała, przygotowanie go do zdrowszego funkcjonowania przez zmniejszenie ryzyka kontuzji oraz powrót do pełnej sprawności po przebytych urazach czy operacjach. Niezwykle istotnym elementem jest umiejętne dobranie zadań ruchowych w odniesieniu do dysfunkcji ciała, wrodzonej budowy czy przebytych chorób i kontuzji. Trening opiera się głównie na zwiększeniu kontroli ruchowej i czucia głębokiego oraz na podniesieniu możliwości głównych cech motorycznych naszego ciała. Bazujemy na ćwiczeniach angażujących całe łańcuchy anatomiczne w wielostawowych zadaniach ruchowych.

Fizjoterapia trening personalny
Zapraszamy osoby, które:
 • ukończyły rehabilitację, ale dalej coś jest „nie tak”.
 • chcą poprawić swoje wyniki sportowe.
 • chcą być silniejsze, mocniejsze, szybsze, wydolniejsze.
 • chcą wrócić do uprawianej dyscypliny sportowej po kontuzji, jednak nie czują się jeszcze na siłach.
 • mało się ruszają i chcą zacząć, ale nie wiedzą jak.
 • mają „siedzącą pracę” i czują, że ich ciało potrzebuje pomocy.

Trener personalny i fizjoterapeuta w Warszawie

Chociaż wsparcie fizjoterapeuty może kojarzyć się przede wszystkim z rehabilitacją po urazach lub chorobach, to w rzeczywistości usługi trenera personalnego zajmującego się fizjoterapią są znacznie szersze. Pomoc takiego specjalisty bywa nieodzowna również w przypadku osób, które chcą wznieść swoją kondycję fizyczną na wyższy poziom (np. przygotowując się do zawodów sportowych) albo zadbać o swoje zdrowie, ponieważ na co dzień spędzają wiele godzin w pracy w jednej pozycji. Bez względu na to, dlaczego chcesz skorzystać ze wsparcia trenera personalnego, w naszej placówce w Warszawie możesz liczyć na kompleksowe, profesjonalne, indywidualne podejście wykwalifikowanego fizjoterapeuty.

Doświadczony trener medyczny — Warszawa

Jednym z podstawowych obszarów, jakim zajmują się trenerzy w naszej firmie, jest rehabilitacja. Może ona obejmować dochodzenie do sprawności po przebytych urazach, rozmaitych chorobach albo zabiegach medycznych. Co więcej, fizjoterapia tego typu bywa pomocna także przy dolegliwościach bólowych wynikających choćby z niewłaściwej postawy lub niewystarczającej ilości aktywności fizycznej. Trener personalny i fizjoterapeuta w jednej osobie dobierze zatem odpowiedni zakres ćwiczeń, dostosowany do Twoich potrzeb zdrowotnych, możliwości oraz etapu rehabilitacji. Dzięki temu zapewni maksymalną efektywność zajęć w możliwie krótkim czasie.

Trening sportowy dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie i kondycję

Poza aspektem medycznym w naszej placówce w Warszawie zapewniamy również usługi trenera personalnego w zakresie sportowym. Fizjoterapeuta pomoże między innymi odpowiednio przygotować się do zawodów, minimalizując w ten sposób ryzyko odniesienia kontuzji, a także wielopłaszczyznowo zadbać o tężyznę fizyczną. Jeśli więc chcesz popracować nad swoją siłą, wytrzymałością oraz wydolnością organizmu, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyty!

Wskazania:
 • Bóle aparatu ruchu.
 • Planowanie powrotu do codziennych czynności po przebytych urazach i operacjach.
 • Chęć zadbania o profilaktykę i zapobiegania kontuzjom.
 • Chęć poprawy postawy ciała.
 • Potrzeba bezpiecznego trenowania.
Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×