Fizjoestetyka – Zoga

Zoga™ Face Integration – integracja mięśniowo-powięziowa twarzy, dekoltu i czepca (metoda autorska Wojciecha Cackowskiego), to całościowe podejście do aparatu ruchu i do człowieka.

Zoga to terapia holistyczna, spowalniająca proces starzenia się, oparta na celowanej pracy naprawczej. Jest integralną częścią głębszego zadbania o siebie i o swoje ciało.

Fizjoestetyka zoga fizjoportal

To forma terapii, wykorzystująca wielowarstwową pracę na tkankach twarzy, szyi, dekoltu i głowy. Pracujemy na skórze, powięzi powierzchownej i głębokiej, tkance tłuszczowej, mięśniach i innych drobnych strukturach. Do każdej warstwy dobrana jest inna intensywność dotyku. Od subtelnego głaskania do odczuwalnej pracy na punktach spustowych nadmiernie napiętych mięśni. Usuwamy w ten sposób bloki mięśniowe, stany zastojów limfatycznych i przywracamy prawidłowe krążenie, widocznie zmniejszając obrzęki.

  • Opracowujemy każdą strukturę okolicy dekoltu, szyi, czepca ścięgnistego (głowy), by wreszcie skupić się na tkankach samej twarzy.
  • Zanim terapeuta przystąpi do zabiegu, obserwuje asymetrię, jaką wymalowała na twarzy nasza codzienność i jak ona wpłynęła na resztę naszego ciała. Wspólnie ustala z pacjentem cel spotkań.

Masaż powięziowy twarzy – Warszawa

Zoga Face Integration, czyli masaż powięziowy, to zabieg bezinwazyjnego modelowania twarzy, dekoltu i głowy. Jego celem jest poprawa wyglądu oraz samopoczucia pacjenta poprzez między innymi:

  • uwydatnienie owalu twarzy – dzięki uwolnieniu napięć,
  • polepszenie kondycji cery – zwiększenie jej elastyczności, redukcja drobnych zmarszczek,
  • wzmocnienie krążenia krwi oraz przepływu limfy – wspierające odżywienie tkanek i detoksykację,
  • wprowadzenie w stan relaksu i odprężenia – zmniejszenie uczucia stresu.

Zainteresowanych zabiegiem Zoga Face IntegrationWarszawie zapraszamy do poznania szczegółów.

Korzyści płynące z Zoga Face Integration

Warszawa to miasto, w którym zlokalizowane jest studio Fizjoportal. Zapraszamy do niego na niezwykle skuteczny masaż powięziowy twarzy przynoszący niemal natychmiastowe korzyści zarówno estetyczne, jak i zdrowotne. To bezbolesny, przyjemny zabieg, podczas którego specjaliści mogą zniwelować asymetrie w tkankach, przywrócić blask cerze, jak również zredukować opadające policzki lub tzw. drugi podbródek. Regularne korzystanie z niego łagodzi bruksizm oraz migrenowe bóle głowy, a dodatkowo poprawia jakość snu, co ma duży wpływ na efektywność funkcjonowania na co dzień.

Przeciwwskazania do zabiegu Zoga Face Integration

Przeprowadzamy masaże powięziowe twarzy, dekoltu i głowy zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjentów. Zabiegu nie polecamy w przypadku infekcji, stanów zapalnych skóry lub opryszczki na ustach. Niemożliwe jest także przeprowadzenie go przed upływem okresu rekonwalescencji po operacjach wykonanych w obrębie zabiegowym. Dla bezpieczeństwa pacjentów masażu Zoga Face Intergration nie zalecamy kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. W przypadku wątpliwości służymy fachowym doradztwem i zachęcamy do kontaktu!

Pracujemy bez poślizgu, czyli nie używamy olejków ani innych kosmetyków. W ten sposób precyzyjnie docieramy do tkanek. Dłonie terapeuty są niejako w czułej i uważnej rozmowie z ciałem pacjenta. Tempo zmienia się w zależności od głębokości, napięcia i utrwalenia asymetrii. Tym samym każde spotkanie z Zogą może stać się inną przygodą prowadzącą do zdrowia i pięknego wyglądu. Wsparciem dla trwałości efektu jest specjalna gimnastyka liftingująca. Wykonywana regularnie sprawi, że praca terapeuty utrzyma się na długo.

Wskazania:

  • pięć sesji.
  • Pierwsze trzy – raz w tygodniu,
  • dwie kolejne – co dwa tygodnie.
Napisz do nas
×