Fizjoestetyka – Zabieg fizjoterapeutyczny na twarz + szyję z wykorzystaniem masażu japońskiego, technik powięziowych i terapii manualnej

Czy można uzyskać lepszy wygląd, efekt odmłodzenia, a jednocześnie rozpuścić skutki stresu, który kumuluje się w obszarze twarzy, stawów skroniowo-żuchwowych, potylicy, karku, czy ramion?

W FizjoPORTalu działamy w kompleksowym obszarze - fizjoterapii estetycznej, a fizjoterapeutyczny zabieg na twarz, szyję i dekolt to jedna z naszych propozycji, łącząca wszystkie techniki, którymi dysponujemy. Spotkanie trwa 60 minut.

Zabieg fizjoterapeutyczny, wykonywany przez mgr Halinę Tarczyńską, fizjoterapeutkę z ponadwudziestoletnim stażem, to kompilacja technik mięśniowo-powięziowych Zoga Face Integration, przywracających równowagę i symetrię twarzy, technik liftingujących masażu Kobido-UP oraz zaawansowanych technik masażu japońskiego. Taki rodzaj pracy harmonizuje układ nerwowy, wprowadza w stan głębokiej relaksacji, a efekt odmłodzenia i ujędrnienia twarzy, szyi i dekoltu u większości Pacjentek jest spektakularny.

Fizjoestetyka zabieg fizjoterapeutyczny na twarz + szyję z wykorzystaniem technologii INDIBA S.A.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×