Fizjoestetyka – Zabieg na ciało (wybrana partia) z wykorzystaniem technologii INDIBA S.A.

Rynek medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów wykorzystujących temperaturę powyżej 42 stopni, co może być szkodliwe dla drobnych naczynek krwionośnych.

Fizjoterapia z użyciem wyrobu medycznego marki INDIBA S.A. nie pozwala na przegrzewanie tkanek, wzrostu temperatury, nie nadwyrężając tym samym błony komórkowej i środowiska komórki.

Fizjoestetyka zabieg na ciało

W działaniu z użyciem urządzenia marki INDIBA S.A błona odzyskuje naturalny potencjał elektryczny i w komórce zachodzą naturalne procesy naprawcze. 

Filozofią marki INDIBA S.A. jest „slow beauty”, która jest kluczem do trwałych, widocznych efektów estetycznych, które z czasem się intensyfikują.

Technologia polecana jest w wielu aspektach fizjoterapii estetycznej. Może przynieść dobre efekty w ujędrnianiu brzucha, redukcji opornej tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Zalecana liczba zabiegów na brzuch to 6 spotkań. 

Technologia INDIBA S.A. może przyczynić się się do redukcji tkanki tłuszczowej. Nie spala tkanki tłuszczowej, żadna bowiem komórka w wyniku jej działania nie ulega degradacji, natomiast intensyfikowany jest metabolizm komórkowy. Organizm zaczyna uwalniać enzymy, które dają sygnał komórce, by wykorzystały zmagazynowane zapasy tłuszczu.

Technologia sprawdza się również w likwidowaniu rozstępów i zagęszczaniu skóry.

Dzięki usprawnieniu krążenia w tkankach, skóra może być lepiej odżywiona, w wyniku czego często uzyskujemy efekt rozjaśnionej, gładkiej skóry.

Praca nad modelowaniem sylwetki z wykorzystaniem technologii INDIBA S.A. w naszych gabinetach uzupełniona jest indywidualnie dobraną procedurą obejmującą ćwiczenia izometryczne, stretching, czy wybrane techniki powięziowe. Fizjoterapeuci indywidualnie tworzą program ukierunkowany na cel podopiecznego.

Fizjoestetyka zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii INDIBA S.A.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×