Fizjoestetyka – Indiba active ciało

Rynek medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów wykorzystujących temperaturę powyżej 42 stopni, co jest szkodliwe dla drobnych naczynek krwionośnych.

INDIBA natomiast w sposób w pełni kontrolowany nie pozwala na przegrzewanie tkanek, wzrostu temperatury, nie nadwyrężając tym samym błony komórkowej i środowiska komórki.

W działaniu za pomocą INDIBY zachodzi sytuacja wręcz odwrotna – błona odzyskuje naturalny potencjał elektryczny i w komórce zachodzą naturalne procesy naprawcze. 

Filozofią marki INDIBA jest „slow beauty”, która jest kluczem do trwałych, widocznych efektów estetycznych, które z czasem się intensyfikują.

Technologia polecana jest w wielu aspektach fizjoterapii estetycznej. Przynosi doskonałe efekty w ujędrnianiu brzucha, redukcji opornej tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Zalecana liczba zabiegów na brzuch to 6 spotkań. 

INDIBA znacząco przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. INDIBA nie spala tkanki tłuszczowej, żadna bowiem komórka w wyniku jej działanie nie ulega degradacji, natomiast intensyfikowany jest metabolizm komórkowy. Organizm zaczyna uwalniać enzymy, które dają sygnał komórce, by wykorzystały zmagazynowane zapasy tłuszczu.

INDIBA wykazuje spektakularną siłę również w likwidowaniu rozstępów i zagęszczaniu skóry. W tym przypadku zalecana seria wynosi 20 zabiegów.

Dzięki usprawnieniu krążenia w tkankach, skóra będzie lepiej odżywiona, w wyniku czego zostanie uzyskany efekt rozjaśnionej, gładkiej skóry.

Praca nad modelowaniem sylwetki z wykorzystaniem technologii INDIBA w naszych gabinetach uzupełniona jest indywidualnie dobraną procedurą obejmującą ćwiczenia izometryczne, stretching, czy wybrane techniki powięziowe. Fizjoterapeuci indywidualnie tworzą program ukierunkowany na cel podopiecznego.

Sprawdź cennik Więcej
Napisz do nas
×